DTOOO150-S.375-S.375
DataSheet
DTOOO150-S.375-S.375 PDF
Type:Shaft Coupler
Specifications:0.375" (9.53mm) Diameter
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
1437
WHEEL 90X10MM PAIR - YELLOW
PRT-10228
PRT-10228
ANGLE BRACKET 440
0.75X3.0FLT6061T6511-36
0.75X3.0FLT6061T6511-36
0.75X3.0FLT6061T6511-36 3/4" X 3
1028C
1028C
COVER RETAINING FOR 1028 HOLDER
DTOOO150-S.375-S.375
DTOOO150-S.375-S.375
AG-030
AG-030
LINE FILTER 110/250VAC 1A CHAS