PMKG-234-16-GEN
Manufacturer
Integra Enclosures
VIGOR # :
Description
FOR 16" WIDE GENESIS ENCLOSURE -
Catalog
Box Accessories
DataSheet
PMKG-234-16-GEN PDF
Type Description
Series:*
Package:Bag
Part Status:Active
Accessory Type:-
For Use With/Related Products:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
1427CG13
1427CG13
CORDGRIP NEMA4 .804"
HP50
HP50
HOLE PLUG .5" STEEL
MP1008A
MP1008A
VJ 1008 ALUMINUM MOUNTING PLATE
2153
CAULK REMOVER NORTH AM
VSFB25PI032G-100
VSFB25PI032G-100
SSD 32GB 2.5" SLC SATA III 5V
PMKG-234-16-GEN
PMKG-234-16-GEN
AT24C08A-10PC-2.5
AT24C08A-10PC-2.5
IC EEPROM 8KBIT I2C 400KHZ 8DIP