TT-2436-34B
Manufacturer
High-Tech Conversions
VIGOR # :
Description
TACKY TRAXX 24" X 36" BLUE STICK
Catalog
Accessories
DataSheet
TT-2436-34B PDF
Type Description
Series:Tacky Traxx™
Package:Box
Part Status:Active
Accessory Type:Clean-Walk Mat
For Use With/Related Products:Clean Rooms
Specifications:24" x 36", 30 Clear Sheets, Blue Backing, Numbered
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
B17157
B17157
B17157 BLACK CONDUCTIVE WASTE BI
980-S
980-S
FOOT SWITCH (FOR 980 IONIZED AIR
CTC021
CTC021
ESD SENSOR
LFXTAL021675BULK
LFXTAL021675BULK
CRYSTAL 10.0000MHZ 18PF SMD
18'' POCKET CANVAS TOOL BAG
M80-5T13442MC
M80-5T13442MC
CONN HEADER VERT 34POS 2MM
TT-2436-34B
TT-2436-34B