DY3700-628-ZB-8X12IN-H128
Description
BAG STATIC SHLD MTL 8"X12" 1=100
DataSheet
DY3700-628-ZB-8X12IN-H128 PDF
Thickness:2.8 mil (71.12 microns)
Length - Inside:12" (304.8mm)
Width - Inside:8" (203.2mm)
Tensile Strength:5000 psi