DY3650-628-2S-4X26IN-H127
Description
BAG STATIC SHLD MTL 4"X26" 1=100
DataSheet
DY3650-628-2S-4X26IN-H127 PDF
Thickness:2.8 mil (71.12 microns)
Length - Inside:26" (660.4mm)
Width - Inside:4" (101.6mm)
Tensile Strength:5000 psi
Color:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
D371824
D371824
BAG MOISTURE BARR MTL IN 24"X18"
BAG STATIC SHLD MTL OUT 20"X10"
13377
BG STSHLD MTL-IN 10''X30'' 100EA
1206Y2500330KQT
1206Y2500330KQT
CAP CER 33PF 250V C0G/NP0 1206