DY3650-628-2S-11X15IN-H127
Description
BAG STATIC SHLD MTL 11X15" 1=100
DataSheet
DY3650-628-2S-11X15IN-H127 PDF
Thickness:2.8 mil (71.12 microns)
Length - Inside:15" (381mm)
Width - Inside:11" (279.4mm)
Tensile Strength:5000 psi
Color:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
337810
BAG MOISTURE BARRIER 8X10" 1=1EA
BAG 24X24" STATIC SHIELD 1=1EA
MI812
MI812
OPEN METAL-IN STATIC SHIELDING B
SA43CA
SA43CA
TVS DIODE 43VWM 69.4VC DO204AC
DY3650-628-2S-11X15IN-H127
DY3650-628-2S-11X15IN-H127
M-6026U-32
M-6026U-32
RS-485 REMOTE I/O BOARD: 16 CHAN
RN731ETTP1180B50
RN731ETTP1180B50
RES 118 OHM 0.1% 1/16W 0402