DY3650-628-2S-10X18IN-H127
Description
BAG STATIC SHLD MTL 10X18" 1=100
DataSheet
DY3650-628-2S-10X18IN-H127 PDF
Thickness:2.8 mil (71.12 microns)
Length - Inside:18" (457.2mm)
Width - Inside:10" (254mm)
Tensile Strength:5000 psi
Color:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
D271024
D271024
BAG MOIST BARR DUAL LAYER 24X10"
81755
STATIC SHIELD BAG 5X5 1=1EA
MIZ68
MIZ68
RESEALABLE METAL-IN STATIC SHIEL
RS73F2ATTD29R4D
RS73F2ATTD29R4D
RES 29.4 OHM 0.5% 1/4W 0805
RG-400-4
RG-400-4
RG-400/U COAX CABLE 4' LENGTH
DY3650-628-2S-10X18IN-H127
DY3650-628-2S-10X18IN-H127
ROUND SPACER NYLON 21.72MM