DY3700-628-ZB-6X10IN-H128
Description
BAG STATIC SHLD MTL 6"X10" 1=100
DataSheet
DY3700-628-ZB-6X10IN-H128 PDF
Thickness:2.8 mil (71.12 microns)
Length - Inside:10" (254mm)
Width - Inside:6" (152.4mm)
Tensile Strength:5000 psi