DY3650-628-2S-14X18IN-H127
Description
BAG STATIC SHLD MTL 14X18" 1=100
DataSheet
DY3650-628-2S-14X18IN-H127 PDF
Thickness:2.8 mil (71.12 microns)
Length - Inside:18" (457.2mm)
Width - Inside:14" (355.6mm)
Tensile Strength:5000 psi