DY3650-628-2S-8X16IN-H127
Description
BAG STATIC SHLD MTL 8"X16" 1=100
DataSheet
DY3650-628-2S-8X16IN-H127 PDF
Thickness:2.8 mil (71.12 microns)
Length - Inside:16" (406.4mm)
Width - Inside:8" (203.2mm)
Tensile Strength:5000 psi