SDS-5000X-2BW10
Manufacturer
Siglent Technologies
VIGOR # :
Description
BANDWIDTH UPGRADE, 500 TO 1 GHZ,
Catalog
Accessories
DataSheet
SDS-5000X-2BW10 PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Type:Oscilloscope
Accessory Type:Bandwidth Upgrade
For Use With/Related Products:SDS5000X Series
Specifications:500MHz ~ 1GHz