SDS-1000X-E-16LA
Description
MSO/DIGITAL ACTIVATION LICENSE (
DataSheet
SDS-1000X-E-16LA PDF
Type:Oscilloscope
Accessory Type:Activation License
For Use With/Related Products:SDS1000X-E Series
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
1404-XR
1404-XR
EMS 4" EXTENDED RANGE 5' BALL MA
SPD3000-RMK
SPD3000-RMK
RACK MOUNT KIT (SPD3000 SERIES P
ASTM 0 - 200G
ASTM 0 - 200G
ASTM WEIGHTS
CD411899C
CD411899C
DIODE MODULE 1.8KV 100A
SDS-1000X-E-16LA
SDS-1000X-E-16LA
NL-SW-LTE-S7588-T
NL-SW-LTE-S7588-T
RX TXRX MOD CELL U.FL AT&T MOBIL
RCS2012F2R15CS
RCS2012F2R15CS
RES 2.15 OHM 1% 1/8W 0805