
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | PP |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Type: | Passive |
| Attenuation Value: | 10:1 |
| Bandwidth: | 250MHz |
| Resistance - Input: | 10M |
| Voltage - Max: | CAT I 500V, CAT II 400V |
| Capacitance - Input: | 12pF |
| Cable Length: | 47.244" (1200.00mm) |
| Color: | Black |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of PP019-1 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
TVS DIODE 300V 482V DO15
OSCOPE PROBE X10 250MHZ 10M
IC MCU 32BIT 1MB FLASH 64VQFN
MC 12P MP 12' 90D 16/12 PVC S