
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | ZS |
| Package: | Box |
| Part Status: | Active |
| Type: | Voltage Probe |
| Attenuation Value: | 10:1 |
| Bandwidth: | 1.5GHz |
| Resistance - Input: | 1M |
| Voltage - Max: | 20V |
| Capacitance - Input: | 0.9pF |
| Cable Length: | 51.181" (1300.00mm) |
| Color: | Black |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of ZS1500 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
AC/DC CONVERTER 24V 960W
BALL KNOB 1.380 IN DIAMETER WITH
OSCOPE PROBE X10 1.5GHZ 1M
PIGTAIL-A CAT5E CMR GRY 80FT