RKS2440-50-B10
Description
RKS2440 LED KIT, 40W, 5K, 10-4PK
DataSheet
RKS2440-50-B10 PDF
Type Description
Series:RKS
Package:Retail Package
Part Status:Active
Kit Type:LED
Color:Daylight
Quantity Unit Price Ext. Price
511-8004-KIT
511-8004-KIT
KIT LED 0805 MULTI COLOR
KIT-15418
KIT-15418
SPARKFUN LED STARTER KIT
KIT LED 3MM MULTI COLOR
94HCB08WRT
94HCB08WRT
SW ROTARY DIP OCTAL 100MA 50V
RKS2440-50-B10
RKS2440-50-B10
FFSD-05-D-04.75-01-N-R
FFSD-05-D-04.75-01-N-R
.050 X .050 C.L. FEMALE IDC ASSE
RNG_242
RNG_242
3MM RETAINING RING