LNS-4F-A20
Manufacturer
Optilumen Inc.
VIGOR # :
Description
4" RKS FROSTED LENS COVER 20 CT
Catalog
LED Kits
DataSheet
LNS-4F-A20 PDF
Type Description
Series:*
Package:Box
Part Status:Active
Kit Type:-
Color:-
Quantity:-
Mounting Type:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
RKS2220-50-B
RKS2220-50-B
RKS2220 LED KIT, 20W, 5K, 4-PK
RKS2440-50-A
RKS2440-50-A
RKS2440 LED KIT, 40W, 5K, 1-PK
4204
DIFFUSED 10MM LED PACK - 5 LEDS
SS12 M2G
SS12 M2G
DIODE SCHOTTKY 20V 1A DO214AC
LNS-4F-A20
LNS-4F-A20