
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | MAX® 7000A |
| Package: | Tray |
| Part Status: | Last Time Buy |
| Programmable Type: | In System Programmable |
| Delay Time tpd(1) Max: | 10 ns |
| Voltage Supply - Internal: | 3V ~ 3.6V |
| Number of Logic Elements/Blocks: | 32 |
| Number of Macrocells: | 512 |
| Number of Gates: | 10000 |
| Number of I/O: | 176 |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 208-BFQFP |
| Supplier Device Package: | 208-PQFP (28x28) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 72 |
Current price of EPM7512AEQC208-10 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
EE PLD, 18NS, 448-CELL PBGA432
IC CPLD 384MC 10.8NS 144QFP
IC CPLD 64MC 7.5NS 44TQFP
CAP CER 0.1UF 50V X7R 1210
IC CPLD 512MC 10NS 208QFP
CAP CER 120PF 25V X7R 0603
DISPLAY 7SEG 0.56" SGL RED 10DIP