GS8322Z36AGD-333I
Description
IC SRAM 36MBIT PARALLEL 165FPBGA
DataSheet
GS8322Z36AGD-333I PDF
Memory Interface:Parallel
Clock Frequency:333 MHz
Write Cycle Time - Word, Page:-
Access Time:-
Voltage - Supply:2.3V ~ 2.7V, 3V ~ 3.6V
Operating Temperature:-40°C ~ 100°C (TJ)