GS82582DT20GE-500I
DataSheet
GS82582DT20GE-500I PDF
Memory Format:SRAM
Technology:SRAM - Quad Port, Synchronous
Memory Size:288Mb (16M x 18)
Memory Interface:Parallel
Clock Frequency:500 MHz
Write Cycle Time - Word, Page:-
Access Time:-
Voltage - Supply:1.7V ~ 1.9V
Operating Temperature:-40°C ~ 100°C (TJ)