GS8342Q36BGD-357I
DataSheet
GS8342Q36BGD-357I PDF
Memory Format:SRAM
Technology:SRAM - Quad Port, Synchronous, QDR II
Memory Size:36Mb (1M x 36)
Memory Interface:Parallel
Clock Frequency:357 MHz
Write Cycle Time - Word, Page:-
Access Time:-
Voltage - Supply:1.7V ~ 1.9V
Operating Temperature:-40°C ~ 100°C (TJ)