GS82583EQ18GK-500I
Description
IC SRAM 288MBIT PARALLEL 260BGA
DataSheet
GS82583EQ18GK-500I PDF
Technology:SRAM - Quad Port, Synchronous
Memory Size:288Mb (16M x 18)
Memory Interface:Parallel
Clock Frequency:500 MHz
Write Cycle Time - Word, Page:-
Access Time:-
Voltage - Supply:1.25V ~ 1.35V
Operating Temperature:-40°C ~ 100°C (TJ)