GS816036DGT-333I
Description
IC SRAM 18MBIT PARALLEL 100TQFP
DataSheet
GS816036DGT-333I PDF
Memory Format:SRAM
Technology:SRAM - Synchronous, Standard
Memory Size:18Mb (512K x 36)
Memory Interface:Parallel
Clock Frequency:333 MHz
Write Cycle Time - Word, Page:-
Access Time:-
Voltage - Supply:2.3V ~ 2.7V, 3V ~ 3.6V
Operating Temperature:-40°C ~ 100°C (TJ)