GS81313LQ36GK-800I
DataSheet
GS81313LQ36GK-800I PDF
Memory Format:SRAM
Technology:SRAM - Quad Port, Synchronous, QDR IIIe
Memory Size:144Mb (4M x 36)
Memory Interface:Parallel
Clock Frequency:800 MHz
Write Cycle Time - Word, Page:-
Access Time:-
Voltage - Supply:1.2V ~ 1.35V
Operating Temperature:-40°C ~ 100°C (TJ)