NNAMC3460PCEV
Description
EVAL KIT MODULE 0 DEG 346MM
DataSheet
NNAMC3460PCEV PDF
Sensor Type:Proximity, IR Touch
Sensing Range:346mm x 208mm
Interface:I²C, USB
Sensitivity:-
Voltage - Supply:4.75V ~ 5.25V