MYS-ZU5EV-32E4D-EDGE-K1
Manufacturer
MYIR Tech Limited
VIGOR # :
Description
SINGLE BOARD COMPUTER - ARM XILI
Catalog
Evaluation Boards - Expansion Boards, Daughter Cards
DataSheet
MYS-ZU5EV-32E4D-EDGE-K1 PDF
Type Description
Series:Zynq® UltraScale+™
Package:Box
Part Status:Active
Platform:-
Type:Interface
Function:Accelerator Card
Utilized IC / Part:ZU5EV
Contents:Board(s)
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
MIKROE-3815
MIKROE-3815
GMR ANGLE CLICK
PUSH-04
PUSH-04
PUSH BUTTON MODULE
ECG 2 CLICK BUNDLE
CJ6X88TGBU-24
CJ6X88TGBU-24
MINI-COM MODULE, CAT 6A, UTP, 8
MYS-ZU5EV-32E4D-EDGE-K1
MYS-ZU5EV-32E4D-EDGE-K1
MIC3015.V
MIC3015.V
FUSE AUTO 15A 32VDC BLADE MICRO