AE-Q144-STM32-2
Manufacturer
Phyton, Inc.
VIGOR # :
Description
ADAPTER DIP-40 TO QFP-144
Catalog
Programming Adapters, Sockets
DataSheet
AE-Q144-STM32-2 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Module/Board Type:Socket Module - QFP
For Use With/Related Products:ChipProg-48, ChipProg-481, ChipProg-G41
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
MSP-TS430PN80
MSP-TS430PN80
TARGET BOARD ZIF SKT MSP430
AC164313
AC164313
MODULE SKT FOR PM3 64PF
PM3 28L UQFN (4X4)MM UNIVERSAL S
SK-144G2-AR
SK-144G2-AR
KIT ULCD-144G2-AR USD4GB UUSBPA5
M22-2021605
M22-2021605
CONN HEADER VERT 32POS 2MM