CHDW-AD-100-F
Manufacturer
Future
VIGOR # :
Description
MID-SIZE ROTARY ENCODER, 12V, 25
Catalog
Accessories
DataSheet
CHDW-AD-100-F PDF
Type Description
Series:CHDW-AX
Package:Box
Part Status:Active
Accessory Type:Pulse Generator
For Use With/Related Products:CNC Lathes
Quantity Unit Price Ext. Price
QBY-1/8-5/16-U
QBY-1/8-5/16-U
PUSH-IN Y-FITTING
QS-3/8-12-I
QS-3/8-12-I
PUSH-IN FITTING
NPFC-R-G12-G38-FM
NPFC-R-G12-G38-FM
REDUCING NIPPLE
AQY414SX
AQY414SX
SSR RELAY SPST-NC 100MA 0-400V
DSA26G
DSA26G
RECTIFIER 1 PHASE 2.6A SILICON
CHDW-AD-100-F
CHDW-AD-100-F