GMLB-201209-0150Y-PY-RU
Description
MULTILAYER BEAD
DataSheet
GMLB-201209-0150Y-PY-RU PDF
Type Description
Series:GMLB
Package:Bulk
Part Status:Active
Filter Type:Signal Line
Number of Lines:-
Impedance @ Frequency:150 Ohms @ 100 MHz
Current Rating (Max):-
DC Resistance (DCR) (Max):-
Ratings:-
Operating Temperature:-55°C ~ 125°C
Package / Case:0805 (2012 Metric)
Mounting Type:Surface Mount
Height (Max):0.043" (1.10mm)
Size / Dimension:0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)