CLPFL-0015-BNC
Description
RF FILTER LOW PASS 15MHZ BNC
DataSheet
CLPFL-0015-BNC PDF
Part Status:Active
Frequency:15MHz
Mounting Type:Free Hanging (In-Line)
Package / Case:BNC In-Line Module
Size / Dimension:0.550" Dia x 2.590" W (13.97mm x 65.79mm)