LBP.2450.X.B.30
DataSheet
LBP.2450.X.B.30 PDF
Part Status:Active
Frequency:2.45GHz Center
Bandwidth:100MHz
Filter Type:Band Pass
Ripple:-
Insertion Loss:1.5dB
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:0805 (2012 Metric), 4 PC Pad
Size / Dimension:0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Height (Max):0.045" (1.15mm)