CHPFL-0080-BNC
Description
RF FILTER HIGH PASS 80MHZ INLINE
DataSheet
CHPFL-0080-BNC PDF
Type Description
Series:CHPFL
Package:Bulk
Part Status:Active
Frequency:80MHz Center
Mounting Type:Free Hanging (In-Line)
Package / Case:Inline, BNC Connection, F and M
Size / Dimension:0.550" Dia x 2.590" L (13.97mm x 65.79mm)