LLP.2450.X.A.30
Manufacturer
Taoglas
VIGOR # :
Description
LTCC LOW PASS FILTER FOR 2450MHZ
Catalog
RF Filters
DataSheet
LLP.2450.X.A.30 PDF
Type Description
Series:-
Package:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
Part Status:Active
Frequency:2.45GHz Center
Bandwidth:100MHz
Filter Type:Low Pass
Ripple:0.5dB
Insertion Loss:0.5dB
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:0603 (1608 Metric), 6 PC Pad
Size / Dimension:0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Height (Max):0.039" (1.00mm)
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
DEA142450BT-3028A1
DEA142450BT-3028A1
RF FILTER BAND PASS 2.4GHZ 5SMD
BP0EA3430A7TR
BP0EA3430A7TR
RF FILTR BANDPASS 3.43GHZ 30ULGA
BPF-C70+
BPF-C70+
LUMPED LC BAND PASS FILTER, 69.5
CA4B2,GY
CA4B2,GY
KEY FOB ABS GRAY 2.53"L X 1.73"W
AS400
AS400
HOLE SEAL FOR 4-IN CONDUIT
LLP.2450.X.A.30
LLP.2450.X.A.30