CP20118A-20
Description
1 GHZ 18 GHZ, 20 DB COUPLING, B
DataSheet
CP20118A-20 PDF
Coupler Type:Standard
Frequency:1GHz ~ 18GHz
Coupling Factor:20dB
Applications:General Purpose
Insertion Loss:0.7dB
Power - Max:20W