IPH-18GM-V1
Manufacturer
Pepperl+Fuchs
VIGOR # :
Description
RFID TAG R/W 125KHZ ENCAP
Catalog
RFID Transponders, Tags
DataSheet
IPH-18GM-V1 PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Style:Encapsulated
Technology:Passive
Frequency:125kHz
Memory Type:Read/Write
Writable Memory:-
Standards:-
Operating Temperature:-25°C ~ 70°C
Size / Dimension:2.598" L x 0.630" D (66.00mm x 18.00mm)