IPC03-30P
Description
RFID TAG R/W 125KHZ COIN
DataSheet
IPC03-30P PDF
Technology:Passive
Frequency:125kHz
Standards:-
Operating Temperature:-20°C ~ 100°C
Size / Dimension:0.118" L x 1.118" D (3.00mm x 30.00mm)