EVK-L21-62S
Manufacturer
u-blox
VIGOR # :
Description
LTE EVALUATION KIT FOR TOBY-L210
Catalog
RF Evaluation and Development Kits, Boards
DataSheet
EVK-L21-62S PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Type:Cellular Development Platform
Frequency:850MHz, 900MHz, 1.9GHz, 2.1GHz