CMOD225-10-100
Manufacturer
Crystek Corporation
VIGOR # :
Description
PLL MODULE FREQUENCY TRANSLATOR
Catalog
RF Misc ICs and Modules
DataSheet
CMOD225-10-100 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Function:VCO/PLL Synthesizer
Frequency:100MHz
RF Type:-
Secondary Attributes:5.5V ~ 15V Supply