53-CBSA-0.75X4.0X0.5
Manufacturer
Leader Tech Inc.
VIGOR # :
Description
RF SHIELD 0.75" X 4" T/H
Catalog
RF Shields
DataSheet
53-CBSA-0.75X4.0X0.5 PDF
Type Description
Series:50-CBS
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.500" (12.70mm)
Length - Overall:4.000" (101.60mm)
Width - Overall:0.750" (19.05mm)