54-CBSA-3.25X3.5X0.5
Manufacturer
Leader Tech Inc.
VIGOR # :
Description
RF SHIELD 3.25" X 3.5" T/H
Catalog
RF Shields
DataSheet
54-CBSA-3.25X3.5X0.5 PDF
Type Description
Series:50-CBS
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.500" (12.70mm)
Length - Overall:3.500" (88.90mm)
Width - Overall:3.250" (82.55mm)