59-CBSA-2.0X3.25X0.5
Description
RF SHIELD 2" X 3.25" T/H
DataSheet
59-CBSA-2.0X3.25X0.5 PDF
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.500" (12.70mm)
Length - Overall:3.250" (82.55mm)
Width - Overall:2.000" (50.80mm)