52-CBSA-4.25X4.5X0.5
Description
RF SHIELD 4.25" X 4.5" T/H
DataSheet
52-CBSA-4.25X4.5X0.5 PDF
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.500" (12.70mm)
Length - Overall:4.500" (114.30mm)
Width - Overall:4.250" (107.95mm)