52NN-CBSA-1.0X5.5X0.5
Manufacturer
Leader Tech Inc.
VIGOR # :
Description
RF SHIELD 1" X 5.5" THROUGH HOLE
Catalog
RF Shields
DataSheet
52NN-CBSA-1.0X5.5X0.5 PDF
Type Description
Series:50-CBS
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.500" (12.70mm)
Length - Overall:5.500" (139.70mm)
Width - Overall:1.000" (25.40mm)