50-CBSA-2.25X4.25X0.5
Description
RF SHIELD 2.25" X 4.25" SMD
DataSheet
50-CBSA-2.25X4.25X0.5 PDF
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.500" (12.70mm)
Length - Overall:4.250" (107.95mm)
Width - Overall:2.250" (57.15mm)