50-CBSA-5.5X6.0X0.5
Description
RF SHIELD 5.5" X 6" SMD
DataSheet
50-CBSA-5.5X6.0X0.5 PDF
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.500" (12.70mm)
Length - Overall:6.000" (152.40mm)
Width - Overall:5.500" (139.70mm)