57-CBSA-1.25X3.25X0.5
Manufacturer
Leader Tech Inc.
VIGOR # :
Description
RF SHIELD 1.25" X 3.25" T/H
Catalog
RF Shields
DataSheet
57-CBSA-1.25X3.25X0.5 PDF
Type Description
Series:50-CBS
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.500" (12.70mm)
Length - Overall:3.250" (82.55mm)
Width - Overall:1.250" (31.75mm)