10-CBSA-2.75X3.0X0.13
Manufacturer
Leader Tech Inc.
VIGOR # :
Description
RF SHIELD 2.75" X 3" SMD
Catalog
RF Shields
DataSheet
10-CBSA-2.75X3.0X0.13 PDF
Type Description
Series:10-CBS
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.130" (3.30mm)
Length - Overall:3.000" (76.20mm)
Width - Overall:2.750" (69.85mm)