53A-CBSA-0.75X2.25X0.5
Description
RF SHIELD 0.75" X 2.25" T/H
DataSheet
53A-CBSA-0.75X2.25X0.5 PDF
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.500" (12.70mm)
Length - Overall:2.250" (57.15mm)
Width - Overall:0.750" (19.05mm)