53-CBSA-1.5X2.75X0.4
Description
RF SHIELD 1.5" X 2.75" T/H
DataSheet
53-CBSA-1.5X2.75X0.4 PDF
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.500" (12.70mm)
Length - Overall:2.750" (69.85mm)
Width - Overall:1.500" (38.10mm)