53A-CBSA-2.5X5.75X0.5
Description
RF SHIELD 2.5" X 5.75" T/H
DataSheet
53A-CBSA-2.5X5.75X0.5 PDF
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.500" (12.70mm)
Length - Overall:5.750" (146.05mm)
Width - Overall:2.500" (63.50mm)