MS477-10F
Manufacturer
Masach
VIGOR # :
Description
RF SHLD FRAME 0.717"X1.878" SLDR
Catalog
RF Shields
DataSheet
MS477-10F PDF
Type Description
Series:Drawn-Seamless EMI/RFI Shield
Package:Tray
Part Status:Active
Type:Frame
Height - Overall:0.157" (4.00mm)
Length - Overall:1.878" (47.70mm)
Width - Overall:0.717" (18.20mm)